شل کردن عربستان سعودی خاورمیانه عربستان

شل کردن: عربستان سعودی خاورمیانه عربستان آمریکا واشنگتن لبنان ایران وزیر دفاع آمریکا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آن‌چه مریم امیرجلالی در «من و شما» گفت ، فاش شدن رازِ اصغر فرهادی بعد از سال‌ها

در گفت‌و‌گوی آرش ظلی‌پور با مریم امیرجلالی در برنامه «من و شما»، جهت نخستین بار از یک رسانه رسمی، از اصغر فرهادی به عنوان نویسنده سریال «خانه به دوش» نام برده ش

آن‌چه مریم امیرجلالی در «من و شما» گفت ، فاش شدن رازِ اصغر فرهادی بعد از سال‌ها

فاش شدن رازِ اصغر فرهادی بعد از سال ها/ آن چه مریم امیرجلالی در «من و شما» گفت

عبارات مهم : سریال

در گفت و گوی آرش ظلی پور با مریم امیرجلالی در برنامه «من و شما»، جهت نخستین بار از یک رسانه رسمی، از اصغر فرهادی به عنوان نویسنده سریال «خانه به دوش» نام برده شد.
در گفت و گوی آرش ظلی پور با مریم امیرجلالی در برنامه «من و شما»، جهت نخستین بار از یک رسانه رسمی، از اصغر فرهادی به عنوان نویسنده سریال «خانه به دوش» نام برده شد.

به گزارش خبرآنلاین، عصر دیروز (جمعه 22 دی)، برنامه «من و شما» با حضور مریم امیرجلالی روی آنتن شبکه شما رفت.

امیرجلالی، در ابتدای برنامه از علی نصیریان به عنوان عالی ترین بازیگر سینما و تلویزیون کشور عزیزمان ایران یاد کرد و با اشاره به این که این هنرمندِ پیشکسوت راهگشای ورود او به عرصه بازیگری بوده هست، به شوخی گفت: «شاید به گوش آقای نصیریان هم رسیده باشد، ولی بارها گفته ام نمی دانم باید دعاگوی ایشان باشم یا دلخور باشم که باعث شدند وارد حرفه بازیگری شوم.»

او سپس در پاسخ به پرسش ظلی پور راجع به رابطه اش با مرضیه برومند توضیح داد: «اگر مردم بگذارند، من رابطه خوبی با مرضیه برومند دارم. متاسفانه مدت ها قبل، پیشِ زن برومند رفته و به نقل از من گفته بودند که ایشان با وجود این همه ادعا، کارگردان خوبی هم نیست؛ درحالی که من هیچ وقت همچین حرفی نزده بودم. همین جا تاکید می کنم زن برومند کارگردانی با صداقت، خبره و دوست داشتنی هستند و من مدیون ایشان هستم و باعشق دوستش دارم.»

این بازیگر در ادامه برنامه، در توضیح این که آیا زیاد در آثار کمدی و یک ظاهر شخصیتی خاص ظاهر می شود، گفت: «من از سریال «خانه به دوش» (1383) به سینمای کمدی آمدم. بعد از آن هم همه کارگردانان می درخواست کردند من را در نقش یک شخصیت عصبی و داد و فریاد کن نشان دهند.»

امیرجلالی ادامه داد: «بعدش همین ظاهر را «در متهم گریخت» (1384) و «ترش و شیرین» (1386) با کارگردانی رضا عطاران ادامه دادم که خیلی از کارها و صحبت های هر شخصیت، بداهه خودم بود. خیلی از میزانسن ها این سه فیلم را خودمان گذاشتیم. رضا عطاران دست من را باز می گذاشت و این به طبیعی شدن نقش و صحنه و دیالوگ ها کمک می کرد.»

او با تاکید گفت: «من همین ظاهر بازی را ادامه می دهم، چون می دانم مردم دوست دارند؛ همین جدیت و همین مدیر بودن و همین داد زدن را در فیلم های دیگرم به کار خواهم گرفت. هنگامی که مردم می گویند ما امیرجلالی را با این کارکتر دوست داریم، من حتما آن را ادامه می دهم و حرف چند نفری که از تکرار کردن این شخصیت انتقاد می کنند، برایم اهمیتی ندارد.»

در ادامه برنامه، هنگامی که از نویسنده سریال «خانه به دوش» یاد شد، با بحثی که بین امیرجلالی و ظلی پور درگرفت، جهت نخستین بار در یک رسانه رسمی اعلام شد که اصغر فرهادی نویسنده این سریال موفق تلویزیونی بوده است.

مریم امیرجلالی در این باره توضیح داد: «اصغر فرهادی نویسنده «خانه به دوش» بود و طرح سریال «متهم گریخت» را هم نوشت. ولی در آن سال ها چون ایشان می گفت می خواهد در سینما کار کند، ترجیح داد نامش در تیتراژ نباشد.»

در ادامه این گفت و گو، این بازیگر در تصویر العمل به پرسشی راجع به سن خود پاسخ داد: «به هیچ کس ربطی ندارد من چند سالم هست؛ اصلا فکر کنید من 90 سالم هست. متاسفانه بسیاری سرشان تو کار این و آن است و به عنوان نمونه به من می گویند زن شما که سن و سالی دارید، آیا آرایش می کنید که من در پاسخ می گویم که به شما ربطی ندارد.»

برنامه زنده «من و شما» با اجرای آرش ظلی پور، عصر هر جمعه از شبکه «من و شما» پخش می شود.

آن‌چه مریم امیرجلالی در «من و شما» گفت ، فاش شدن رازِ اصغر فرهادی بعد از سال‌ها

واژه های کلیدی: سریال | برنامه | برنامه | نویسنده | اصغر فرهادی | برنامه زنده | مریم امیرجلالی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz