شل کردن عربستان سعودی خاورمیانه عربستان

شل کردن: عربستان سعودی خاورمیانه عربستان آمریکا واشنگتن لبنان ایران وزیر دفاع آمریکا

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ چیزی را پنهان می‌کند / رهبر اقلیت‌های مجلس نمایندگان آمریکا

پس از آنکه ترامپ منشتر شدن گزارش دموکرات‌ها مخالفت کرد، رهبر اقلیت‌های مجلس نمایندگان آمریکا کاخ سفید را به سیاسی‌کاری اطلاعات و امنیت ملی متهم کرده و گفت که رئ

ترامپ چیزی را پنهان می‌کند / رهبر اقلیت‌های مجلس نمایندگان آمریکا

رهبر اقلیت های مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ چیزی را پنهان می کند

عبارات مهم : انتشار

پس از آنکه ترامپ منشتر شدن گزارش دموکرات ها مخالفت کرد، رهبر اقلیت های مجلس نمایندگان آمریکا کاخ سفید را به سیاسی کاری اطلاعات و امنیت ملی متهم کرده و گفت که مدیر جمهوری آمریکا چیزی جهت پنهان کردن دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، نانسی پلوسی، رهبر اقلیت های مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای گفت: امتناع دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا از انتشار گزارش دموکرات های کمیته اطلاعاتی یک تقلای بی شرمانه جهت کتمان حقیقت راجع به رسوایی ترامپ – روسیه از مردم آمریکاست. واضح است که ترامپ چیزی جهت پنهان کردن دارد.

واکنش این دموکرات از کالیفرنیا بعد از آن مطرح شد که دون مک گان، از شورای کاخ سفید نامه ای به دوین نیونز، مدیر کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا ارسال کرد و گفت که ترامپ منشتر شدن گزارش دموکرات های این کمیته مخالف هست.

ترامپ چیزی را پنهان می‌کند / رهبر اقلیت‌های مجلس نمایندگان آمریکا

گزارش دموکرات ها در واقع پاسخی به گزارش جمهوری خواهان بود که اف بی آی و وزارت دادگستری آمریکا را به سوءاستفاده از قانون جاسوسی علیه کارتر پیج، مشاور سابق کمپین ترامپ متهم می کرد. بعد از انتشار گزارش جمهوری خواهان با تایید ترامپ، دموکرات ها صحت این گزارش را زیر پرسش برده و حزب رقیب را به تلاش جهت منحرف کردن تحقیقات راجع به مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ و تلاش جهت محافظت از ترامپ متهم کردند.

این کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا دوشنبه پیش به انتشار گزارش دموکرات ها رای مثبت داد و آن را جهت گرفتن تایید ترامپ به کاخ سفید ارسال کرد ولی ترامپ منشتر شدن آن مخالفت کرد. در نامه مک گان آمده هست، ترامپ مخالف آن است که گزارش دموکرات ها از حالت محرمانه خارج شود و دولت ترامپ اعتقاد است که انتشار این گزارش به نفع امنیت ملی آمریکا نیست.

پس از آنکه ترامپ منشتر شدن گزارش دموکرات‌ها مخالفت کرد، رهبر اقلیت‌های مجلس نمایندگان آمریکا کاخ سفید را به سیاسی‌کاری اطلاعات و امنیت ملی متهم کرده و گفت که رئ

واژه های کلیدی: انتشار | آمریکا | دموکرات | دولت ترامپ | پنهان کردن | دونالد ترامپ | مجلس نمایندگان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz