شل کردن عربستان سعودی خاورمیانه عربستان

شل کردن: عربستان سعودی خاورمیانه عربستان آمریکا واشنگتن لبنان ایران وزیر دفاع آمریکا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تنوع قیمتی در بازار مسکن

بازار معاملات مسکن در حالی به دنبال رسیدن تعداد معاملات خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی به مرز ۱۷ هزار فقره معامله ماهانه، به طور کامل وارد فاز رونق شد که هم‌اک

تنوع قیمتی در بازار مسکن

تنوع قیمتی در بازار مسکن

عبارات مهم : بازار

بازار معاملات مسکن در حالی به دنبال رسیدن تعداد معاملات خرید و فروش آپارتمان های مسکونی به مرز ۱۷ هزار فقره معامله ماهانه، به طور کامل وارد فاز رونق شد که هم اکنون بازار عرضه واحدهای مسکونی تنوع مطلوبی از فایل ها را به لحاظ چند شاخصه عمده در خود جای داده است.

به گزارش دنیای اقتصاد :هر چند طی دو ماه گذشته بعضی مالکان واحدهای مسکونی به خصوص مالکان آپارتمان های نوساز اقدام به زیاد کردن قیمت پیشنهادی خود جهت فروش آپارتمان های آماده عرضه به بازار کردند و تا حدی سطح قیمت های قطعی معاملات مسکن را نیز با این اقدام تحت تاثیر قرار دادند ولی در نخستین روزهای دی ماه همچنان حجم نسبتا قابل قبولی از آپارتمان های فروشی با سطح قیمت ماه های گذشته در بازار مسکن موجود است.

بررسی های «دنیای اقتصاد» از بازار معاملات مسکن نشان می دهد به رغم آنکه تغییرات نقطه ای میانگین قیمت مسکن در آذرماه امسال در مقایسه با قیمت تورم عمومی ۳ واحد درصد فراتر رفت ولی درحال حاضر عرضه مناسبی از فایل های با سطح قیمت پیشنهادی کمتر از قیمت عرف منطقه ای که در آن واقع شده است اند نیز قابل مشاهده است.

تنوع قیمتی در بازار مسکن

به این ترتیب اگرچه تحت تاثیر زیاد کردن تقاضا جهت خرید مسکن در مقطع زمانی فعلی و زیاد کردن حجم معاملات، بازار به طور کامل وارد فاز رونق شده است است و انتظار می رود این رونق در ماه های آینده شدت یافتن شود، ولی این عنوان هرگز به معنای ورود تقاضای هیجانی به بازار و انتظار جهت جهش قیمت یا زیاد کردن نامتعارف آن طی ماه های اخیر نیست. در جدول زیر بعضی فایل های پیشنهاد شده است به بازار معاملات مسکن جهت فروش، با سطح قیمت متعارف معرفی شده است هست. این فایل ها روز گذشته از طریق یکی از سامانه های معتبر بازاریابی املاک به متقاضیان عرضه شده است اند.

بازار معاملات مسکن در حالی به دنبال رسیدن تعداد معاملات خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی به مرز ۱۷ هزار فقره معامله ماهانه، به طور کامل وارد فاز رونق شد که هم‌اک

واژه های کلیدی: بازار | اقتصاد | اقتصاد | روز گذشته | آپارتمان | بازاریابی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz